![ДУЕТ ВІТАЄ З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО СЕМЕСТРУ!](/media/cache/400x/aaef85cf617e6265fa5b15c0173c1530.jpg)
Шановні студенти й викладачі!
Бажаємо, щоб завжди було світло, як всередині вас, так і ззовні; щоб навчання було цікавим і легким; кожен день – продуктивним і насиченим гарними подіями; щоб тепло від конструктивного спілкування наповнювало серця. Зичимо безмежних сил, міцності духу, невичерпної енергії, і головне – Перемоги рідної України!
ДУЕТ щиро вітає з початком нового навчального семестру!
Успішного старту!
06.02.2023