![Бажання, мрії та їх здійснення](/media/cache/400x/c5ef3c33c5f6732e4c3a97f5a606cb4c.jpg)
Уже три тижні як розпочався новий календарний рік. Навіть за цей короткий період у здобувачів освіти уже почали здійснюватися деякі бажання.
Це сталося завдяки тому, що торік 21 грудня, здобувачі освіти ДУЕТ відвідали мотиваційний тренінг від викладачів психології Оксани Кузьмич та Елен Хекоян – «Новий Рік: бажання, мрії та їх здійснення».
Навіть повітряна тривога не стала на заваді. Тренінг продовжили в укритті, де здобувачі освіти дізналися, як правильно бажати та ставити свої цілі, щоб потім вони реалізовувались у житті.
Частина бажань уже здійснилася. Попереду втілення й інших, найголовніше з яких – Перемога України!
20.01.2023