![ДУЕТ висловлює співчуття родинам загиблих](/media/cache/400x/5d766fe3bc08b13ec4f11916d38a71b6.jpg)
Не вистачає слів, аби передати весь пекучий біль у наших серцях. Учора, через чергову ворожу масовану ракетну атаку по всій території України, трагічно загинули мирні громадяни у Дніпрі та Кривому Розі. Нелюди відібрали найцінніше – людські життя. Уся країна переживає та з надією слідкує за рятувальною операцією у Дніпрі.
ДУЕТ висловлює щирі співчуття рідним та близьким усіх, чиї життя трагічно обірвалися через ворожі ракети. Розділяємо разом з вами цей страшний біль...
Світла пам'ять тим, хто відійшов у вічність...
Ворог має бути покараний. Не забудемо та не пробачимо...
15.01.2023