Радіодиктант

Вже 22 роки поспіль 9 листопада мільйони українців долучаються до національного флешмобу на підтримку рідної мови. Щороку все більше і більше людей беруть участь у цій миті єднання✊🏻.

Державний університет економіки та технологій не міг залишитись осторонь. Диктант об’єднав собою студентів, викладачів, а також адміністрацію університету. Такі заходи підвищують нашу обізнаність та прищеплюють любов до української культури 💙💛.

Цьогорічний текст був присвячений рідному дому, а неймовірне прочитання Ади Роговцевої зробило його дуже чуттєвим та емоційним! Тож кожен, хто писав цей диктант, зміг відчути нашу національну силу та непереборну віру у перемогу.

Медіацентр ДУЕТ

10.11.2022