![Благоустрій території Криворізького фахового коледжу силами внутрішньо переміщених осіб](/media/cache/400x/2ae97899ed6e54cf79d90e0dc9e0da3e.jpg)
Добро – це бумеранг!
ВПО, які мешкають у нашому гуртожитку, з власною ініціативи провели благоустрій скверу імені Лесі Українки і навчального корпусу коледжу, зробили розмітку спортивного поля, виготовили і встановили футбольні ворота для дітей.
По завершенню прибирання господарки-кухарі пригостили учасників і гостей смачнющим кулішем за стародавнім рецептом. Всі учасники заходу отримали купу задоволення від корисно проведеного часу та зробленої справи.
Дякуємо Вам!
11.08.2022