У ДУЕТ нагородили студента - призера Європейських університетських ігор (ВІДЕО)

Ректор ДУЕТ Андрій Шайкан вручив подяку Ростиславу Герасименку – бронзовому призеру Європейських університетських ігор EUSA Łódź 2022, який після переможних поєдинків повернувся на Батьківщину.

Ростислав –студент 1 курсу спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". Він приклад того, як можна одночасно встигати навчатися  та підкорювати спортивні вершини, до того ж, робити все на вищому рівні!

Ми в ДУЕТ пишаємося нашими студентами-спортсменами. Тому вирішили не лише урочисто привітати Ростислава, а й докладніше дізнатися у нього про Європейські університетські ігри та враження від участі в них.

Студенти ДУЕТ продовжують підкорювати вершини не лише в Україні, а й у Європі. Ми впевнені, що зовсім скоро про них дізнається увесь світ!

Будь як Ростислав, прокачуй свої м'язи та знання, а ми допоможемо тобі в цьому! Приєднуйся до нашої дружньої родини, вступай на навчання в ДУЕТ!

29.07.2022