![Технологічна практика: «Майстер-шеф» по-криворізькі](/media/cache/400x/fa06964cd3ea57da4580d1d2f411a867.jpg)
Завершилось двомісячне відпрацювання вмінь та навичок студентами ІІІ курсу спеціальності «Харчові технології», яке проходило на провідних підприємствах ресторанного господарства міста. Паелья, різотто, джелатто, пате, фу-агра, стейк «Томагавк», яловичина «Біг Велінгтон» – це лише мала частина тих страв, приготування яких опанували наші технологи-практиканти. Яскрава та смачна, завжди затребувана та актуальна – спеціальність «Харчові технології».
Запрошуємо до нас на навчання!
08.06.2022