📢Запрошуємо вас на вебінар «Цифрова трансформація бізнесу та її прикладні інструменти».

📢Запрошуємо вас на вебінар «Цифрова  трансформація бізнесу та її прикладні інструменти».

✅Під час вебінару ми:

-поговоримо про найбільш ефективні сектори цифрових технологій

-разом дослідимо потужні тренди та розглянемо яскраві феномени трансформації бізнесу в умовах цифрової економіки

-розглянемо доступні цифрові інструменти для різних задач бізнесу

-спробуємо побудувати універсальну матрицю цифрових технологій для бізнес-ідеї

Наша спікерка - Ірина Максимова, розробниця курсу з Цифрової економіки для студентів ДУЕТ, завідувачка кафедри міжнародної економіки.

💬«Цифрова економіка допомагає бізнесу вижити під час війни, але відкриває ще більші можливості для його відбудови після нашої перемоги. Запрошую дослідити феномен цифрофізації разом!»

🗓️Дата та час проведення вебінару: 26.04 о 14:00

Платформа: Zoom Business