Посвята в студенти у КФК ДУЕТ

05.09.2024 р. студенти коледжу нового набору були запрошені на зустріч-знайомство, що відбулася у форматі квесту «У колі друзів».

Розпочали ми традиційно – познайомилися з директором, завідуючими відділеннями та представниками адміністрації. А потім.....почалося! Активна розминка, отримання карти локацій і старт. Кожна група-команда на чолі з куратором та капітаном мали відвідати сім локацій, розміщених по великій території коледжу та всередині закладу, докласти фізичних та інтелектуальних сил, продемонструвати командну роботу і дістатися фінішу вже згуртованим колективом.

На локаціях студенти займалися груповою йогою, вчилися в'язати туристичні вузли, будували Ейфелеву вежу з паперових стаканів, складали з розрізнених шматочків пісні і гуртом їх виконували, тестували укриття на зручність та міцність, приглядалися один до одного, заводили друзів!

На згадку про цю подію групи - учасники отримали купу світлин в образах піратських команд та солодкі соковиті подарунки, що є символом цілої області – величезні іменні кавуни. Тепла і смачна родина наших студентів стала ще більшою!

Наші студенти – найкращі!

Криворізький фаховий коледж

06.09.2024