![Вітаємо з ювілеєм!](/media/cache/400x/88c0d12d8bac38ee57858859215f878f.jpg)
Колектив ДУЕТ щиро вітає декана факультету
інформаційних технологій, доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Супруна Анатолія Анатолійовича та бажає з роками тільки міцнішати і вдосконалюватися, щоб нові цікаві ідеї та проекти постійно хвилювали і заряджали азартом, своє слово перетворювати в дію, а важливу мету — в досягнення! Здоров’я, любові, життєвої сили та енергії, всіх благ і успіхів.
11.10.2021