![ДУЕТівці, приєднуйтесь до святкування 30-річчя Незалежності України!](/media/cache/400x/0d3e5141ba00e2f7ee82e7b5d2d89789.png)
Найближчими днями нас очікує багато цікавих подій:
20.08.2021 о 18:00 год. в ІT HUB COWORKING вас чекають Микита Грудєв та Олег Пономарьов на відкритті виставки "Культурна візитівка України".
23.08.2021 ми святкуємо День Державного прапора України. Зустрічаємося о 7:45 год. біля Флагштоку (проспект Металургів), де і відбудеться урочисте підняття прапора. Приходьте і подивіться на неймовірні стели з кортенової сталі, прикрашені яскравими панно!
А вже о 13:00 год. приєднуйтесь до Industrial Fest-2021. У нас буде крута локація в науковому кварталі😉
24.08.2021, у день 30-ї річниці незалежності України, відбудеться вже традиційна вишиванкова хода. Одягайте вишиванку і приходьте на 8:30 год. до Георгіївської дзвіниці!
Зробимо цей день і наше місто яскравіше!