![Прийміть вітання, Наталіє Миколаївно!](/media/cache/400x/46bd320388e339a54b31d044d80c476d.jpg)
Ювілей — свято, важливіше за день народження. Святкування "круглої" дати частіш за все стає початком нового етапу в житті ювіляра. З іншого боку, ювілеї трішки навіюють сум, ностальгію за прожитим, за тим, чого не повернути… У такі моменти, як ніколи, важливо відчути підтримку близьких, згадати, що є люди, яким ти справді потрібен.
29 червня провідний фахівець Центру студентських комунікацій Наталія Миколаївна Полоз відзначає свою ювілейну дату.
Шановна Наталіє Миколаївно! Від щирого серця вітаємо Вас з ювілеєм. Бажаємо Вам усього найкращого. Нехай здійснюються найзаповітніші мрії і життя дарує багато щасливих моментів.
29.06.2021