![Розширюємо мережу партнерів](/media/cache/400x/e603a28511fb21fe74677787041a1889.jpg)
Сьогодні, 19 квітня, ДУЕТ підписав меморандум про співпрацю з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу. Документ став логічним продовженням кількарічної взаємодії університетів у науковій сфері, взаємної підтримки міжнародних проєктів та заходів. Підписуючи мемораднум, сторони засвідчили готовність до подальшої спільної наукової та інноваційної діяльності.
Підписання меморандуму є ще одним кроком до створення мережі партнерів ДУЕТ як у бізнес-середовищі, так і в академічному просторі. Така співпраця дає можливість обмінюватися досвідом та ідеями, успішно реалізовувати наукові, освітні, експертні ініціативи ДУЕТ та підсилює потенціал й ефективність діяльності сторін-партнерів.
19.04.2021