![Підготовка висококваліфікованих фахівців – питання №1](/media/cache/400x/b9406b9bb1da8d8a4b5e3d8afd1ec1fd.jpg)
Співпраця між навчальними закладами, надання якісної освіти та підготовка до майбутньої кар'єри – ми знаємо дієву формулу успіху!
Цього разу представники ДУЕТ зустрілися з Криворізьким центром професійної освіти металургії та машинобудування для обговорення співпраці щодо підготовки майбутніх фахівців. Два творчих та креативних колективи готові до змін та рішучі у своїх діях.
Результати зустрічі побачимо зовсім скоро, адже ДУЕТ і Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування вже готові продемонструвати нові рішення та підходи до підготовки фахівців.
24.06.2024