![Професійне свято працівників освіти](/media/cache/400x/bec8ff1d941114fd87596a8add3dc6a1.jpg)
Вітаємо колектив ДУЕТ з професійним святом – Днем працівника освіти!
Ваша праця – це не тільки професія, а й справжнє мистецтво. Ваші зусилля, відданість та пристрасть до освіти мають величезний вплив на життя багатьох людей. Ви робите неймовірний внесок у формування нашого майбутнього.
Висловлюємо сердечну вдячність за творчу та невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за зусилля задля утвердження заможної, духовно багатої України!
Зичимо Вам повноти і неповторності життя, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і здоров’я, миру та Перемоги України!
Профспілковий комітет ДУЕТ
28.09.2023