![Співпраця технологічного інституту з партнерами](/media/cache/400x/a90d6afb7d19044852e15bcc970f4dae.jpg)
У рамках міжнародної академічної мобільності здобувачі вищої освіти за спеціальностями 133 «Галузеве машинобудування», 136 «Металургія» та науково-педагогічні працівники кафедри Інжинірингу з галузевого машинобудування Навчально-наукового технологічного інституту ДУЕТ успішно пройшли курси «SolidWorks Online Intensive School» на базі закладу-партнера Jan Dlugosz University (Польща), які були створені за сприяння NAWA (Polish National Agency For Academic Exchhange).
05.07.2023