![Практика спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" у КФК ДУЕТ](/media/cache/400x/d8f636f087ac47082afe7ddf6496b505.jpg)
Розпочався новий етап освітнього процесу для студентів-товарознавців ІІ курсу - навчальна практика. Це прекрасна можливість закріпити теоретичні знання практичними вміннями та навичками на сучасних торговельних підприємствах Кривого Рогу.
Це чудова нагода обрати собі професію до душі у межах спеціальності - чи то касир, чи то продавець-консультант, чи то мерчендайзер та багато інших.
Таку можливість надає багатолітня співпраця з ТОВ "Омега" магазинами "ВАРУС", яке із задоволенням приймає на практику наших студентів - своїх майбутніх співробітників.
03.04.2023