![Отримуй одразу все в освітніх закладах Кривого Рогу!](/media/cache/400x/a54b9fe26b539efeb9d36612262c9b24.jpg)
Чи можна обрати майбутню професію і навчальний заклад так само легко, як омріяні кросівки? Можна, якщо маєш посилання на освітній маркетплейс «Освіта 4.0 HUB».
Детальніше дививсь у відео. Наш студент Ілія Гіоргадзе пояснює усе простими словами.
Пишаємося тим, що над створенням цієї платформи працюють студенти факультету інформаційних технологій ДУЕТ – Григорій Каданер, Микита Кравчук, Олексій Донченко, Вадим Клюй.
Знайомся з «Освіта 4.0 HUB» за посиланням.
30.03.2023