![25 лютого - День народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури](/media/cache/400x/ba8fbdb9e5db3ecb3b65f8aac362589f.jpg)
Вшановуючи пам'ять Лесі Українки, студенти І курсу створили відеоролики - читали її неповторну поезію, що пробуджує до життя!
Апостолова Анастасія, Фесенко Катерина, Якушева Дарина ( гр. ФБС-22) читають поезію Лесі Українки "Напровесні".
Жмакіна Анастасія, Карпенко Анастасія, Кошова Валерія, Петріченко Єва, Сергійчук Юлія (гр. МАР -22) читають поезії Лесі Українки "Мелодії" із збірки "Думи і мрії".
Андреєва Вікторія, Галушка Карина, Дворянкін Денис, Жежела Анастасія, Курінна Ксенія, Лавріненко Анастасія (гр. ЕК -22) читають поезію Лесі Українки "Перемога".
24.02.2023