![Свято Козацтва, Покрови та Захисників і Захисниць України](/media/cache/400x/c6c0c3e1b7be251eff96573c53dcf4f4.jpg)
Українці та українки! Всі ми - нащадки славетних козаків, нескорених, безстрашних, невпинних у своєму прагненні волі, свободи, справедливості. Сьогодні кожен на своєму фронті робить внесок у нашу спільну ПЕРЕМОГУ. Нам іноді лячно, але наша лють і ненависть до підлого ворога сильніша!
Ви - наші воїни, несете найбільший вантаж на собі у справі визволення свого народу, своєї Батьківщини. Ми вклоняємося перед вашою силою, мужністю та патріотизмом. Ми впевнені, що завдяки таким Героям і Героїням, як Ви, нас точно чекає Перемога. З Днем захисника і захисниці України! Нехай Пресвята Богородиця береже вас!
14.10.2022