![Міжнародний День Миру - відеовернісаж у КФК](/media/cache/400x/77c1f422ee34e04e618c1282041c0c8e.jpg)
21 вересня 1997 року Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Він покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.
ООН використовує святкування Дня миру, для залучення уваги до своєї різнобічної роботи в підтримку миру і для того, щоб спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру та обміну інформацією та практичним досвідом діяльності по його досягненню.
В Україні День миру закріплено відповідно до Указу Президента України № 100 від 5 лютого 2002 року.
Наші студенти за допомогою фотоколажів виразили своє бачення миру – того миру, який зараз на вагу життя… Мир вам, вашому регіону і вашому будинку, і нехай кожен день буде присвячений тільки йому!