Доброго вечора, ми з України. Сьогодні це не просто слова - це ціла філософія. І одним з елементів її виступає українська історія, українська культура та українська ідентичність. А отже, знання власної історії є надзвичайно важливим.
У 2022 році для вступу у будь-який виш України необхідним є складання мультипредметного тесту. Ми пропонуємо вам БЕЗКОШТОВНИЙ історичний інтенсив, тобто підготовку, до складання компоненту з історії України.
Також в ДУЕТ з цього року можна вступити і навчатись за освітньою програмою «Середня освіта (історія, правознавство)». Ми надаємо вам можливість в гарній компанії та невимушеній атмосфері швидко і якісно пройти 13 тем з історії України, які будуть представлені у цьогорічному тестуванні. Всім слухачам, які повністю прослухають курс, додатково будуть надані методичні матеріали щодо підготовки до тесту, а також авторські презентації викладачів курсу.
Тривалість навчання - 7 тижнів
Початок - 10 травня 2022 року.
Групи формуються до 06 травня включно.
Розклад занять - два рази на тиждень – вівторок, четвер, після 16.00.
Місце проведення занять – сучасний простір для навчання та комунікацій ІT Hub Coworking, адреса – Кривий Ріг, площа Визволення, 2
Форма проведення – очна та дистанційна (Microsoft Teams)
Вартість – безкоштовно
Реєстрація – заповніть форму далі.
https://docs.google.com/forms/
Телефони для довідок:
096 672 6022 Наталія Ізмайлова, керівниця Центру кар'єрного та професійного розвитку ДУЕТ, або
097 307 2907 Олена Панаріна, фахівець Центру КПР.
Програма курсу
Почнемо з І світової війни і ви дізнаєтеся хто такі Українські Січові Стрільці і чому їх гімн «Ой у лузі червона калина» сьогодні співає вся Україна. Також ми розповімо багато цікавого про події І світової війни та долю українських земель у цьому протистоянні. Про перші спроби створити українську державу ви дізнаєтесь з тем, пов'язаних з Українською революцією 1917-1921 років. Також спробуємо з вами з'ясувати хто ж був крутіший Павло Скоропадський чи Симон Петлюра. Першим десятиліттям встановлення радянської влади будуть присвячені ще дві теми нашого інтенсиву. Ви дізнаєтесь хто такі Ленін та Сталін та їх приспішники в Україні і чому не варто ставити їм пам'ятники чи називати вулиці їхніми іменами.
Далі поговоримо про Західну Україну у міжвоєнний час і з’ясуємо хто ж такий Бандера і чому його досі бояться та намагаються знайти. Наступна тема буде присвячена подіям 1939-1945 років. Друга світова війна на Українських землях – це невимовний біль середини ХХ століття. Це загибель мільйонів українців. Але в цей же час зароджується і діє УПА традиції і дух якої сьогодні використовують наші Воїни на передовій.
Наступні декілька тем будуть присвячені подіям ІІ половини ХХ століття. В цей час радянське суспільство переживало період «пізнього сталінізму», період «відлиги» і знову період неосталінізму. В цей же час народилось покоління українських шестидесятників та дисидентів, які підхопили від попередників і понесли крізь десятиліття ідею української незалежності.
В кінці 80-х у період розпаду радянської системи документально оформлюється ця ідея, яка втілюється у вікопомний «Акт проголошення незалежності України» від 24 серпня 1991 року. Від початку 90-х і до сьогодення Україна незалежна держава. За цей час ми пройшли дві революції, декілька економічних та політичних криз, створили власну Конституцію і вибудували основі структури держави. Сьогодні ми боремось за Незалежність, найкращі наші Люди знаходяться на передовій, ведуть бойові дії проти російських військ. Також наші Люди працюють в тилу, займаються волонтерством, підтримують нашу економіку. Зараз ми маємо світову підтримку і це знакове тому, що ми боремось не тільки за власну Незалежність, а й за європейські цінності. За нашу і вашу свободу.
Про це все, а також про багато іншого ви дізнаєтесь з нашого історичного інтенсиву. Ми будемо раді вас бачити і зробимо все, щоб підготувати вас до цьогорічного тесту з історії України.