Microsoft Office надає безкоштовну ліцензію версії Microsoft Office 365 A1 закладам вищої освіти України, зокрема студентам, викладачам та працівникам ДУЕТ

Microsoft Office надає безкоштовну ліцензію версії Microsoft Office 365 A1  закладам вищої освіти України, зокрема студентам, викладачам та працівникам ДУЕТ

Лабораторією комп'ютерних технологій, яка утворена як науково-методична база факультету інформаційних технологій Державного університету економіки і технологій, проводяться заходи щодо адміністрування безкоштовних ліцензій версії Microsoft Office 365 A1 для студентів, викладачів та працівників університету.

На базі лабораторії застосовуються сучасні комп'ютерні програми для проведення практичних та лабораторних занять з цілої низки навчальних дисциплін, роботи студентських наукових гуртків, а також для підготовки бакалаврських та магістерських дипломних проєктів, дисертацій, пов'язаних з інформаційним проєктуванням різноманітних систем та життєвим циклом програмного продукту.

Office 365 – це хмарна служба, яка поєднує найзручніші сучасні інструменти для роботи. Найкращі у своєму класі програми, такі як Excel і Outlook, доповнені потужними хмарними засобами OneDrive і Microsoft Teams, відкривають унікальні можливості для творчої співпраці з будь-якого пристрою (ПК, комп'ютері Mac, планшеті, смартфоні).

Застосовуючи Microsoft Office 365, ми маємо надійний захист з автоматичним резервним копіюванням даних, суворою політикою   конфіденційності   та   оперативним   захистом   від   зловмисних   програм.

Доступ  до Microsoft Office 365 здійснюється з використанням облікового запису й індивідуального пароля, що забезпечує захист інформації.

 Хмарний офісний пакет послуг Microsoft Office 365 містить у собі:

1. Електронну пошту, контакти, календар. Office 365  забезпечує доступ до електронної  пошти,  календаря  та  контактів  практично  з  будь-якого  місця,  у будь-який час і з будь-якого пристрою, надаючи захист від шкідливого програмного забезпечення  й  спаму.  Отримуємо  доступ  до  електронної  пошти,  календаря  та контактів практично з будь-якого web-браузера, працюємо зі звичними функціями поштового  клієнта   Outlook   у   web-додатку   Outlook   Web   App.  

2.Web-сайти  груп  та  загальнодоступні  web-сайти.  Microsoft  SharePoint  он-лайн дає змогу створювати web-сайти для обміну документами або інформацією між викладачами та студентами. Викладачі здатні до ефективного керування роботою групи,  обмінюючись  зі  студентами  навчальними  матеріалами,  документами, установлюючи  терміни  виконання  завдань  і  при  цьому  синхронізуючи  всю потрібну  інформацію.  Група  студентів  цієї  дисципліни  отримує  онлайновий доступ  до  навчальної  інформації  та  користується  нею  в  зручний  час  і  в  будь-якому  місці.  Дані  викладачів  та  студентів  захищені,  завдяки  контролю  права доступу читання, спільного використання документів.

3. Спільна робота в OneDrive. У програмі OneDrive є можливість:

  • надавати спільний доступ до файлів студентам;
  • спільно працювати над документами Office у групі;
  • створювати файли різних форматів;
  • мати доступ до своїх файлів і спільних звідусіль, тобто з будь-якого пристрою.

4.Обмін   миттєвими   повідомленнями   й   організація   мережевих   нарад.

Служба Skype для бізнесу дає змогу швидко знайти потрібну людину та зв’язатися з нею за допомогою стандартних додатків Microsoft Office. Наявна можливість знаходити  викладачів  і  студентів  та  спілкуватися  з  ними  в  зручному  для  вас місці  –  за  допомогою  різноманітних  функцій  присутності,  обміну  миттєвими повідомленнями,  відео- й  аудіо дзвінків  і  зборів  по  мережі.  Можна  виконувати голосові  та  відеодзвінки  з  одного  комп'ютера  на  інший своїм колегам, проводити збори  по  мережі  (аудіо-,  відео- та  web-конференції),  спільно  використовувати робочий  стіл,  інтерактивну  дошку  й  презентації  як  із  колегами  й  студентами навчального закладу, так і з іншими користувачами за його межами.

5. Презентації у Sway. Sway надає можливість швидко та легко створювати інтерактивні звіти, бюлетені, презентації й надавати до них спільний доступ для робочих,  навчальних  і  персональний  цілей.  Також  збирати  текст,  зображення, відео  та  інший  вміст  в  інтерактивному  онлайновому  форматі,  застосовуючи  при цьому дизайнерські  макети,  колірні  схеми  або  обирати  наявні  пропозиції  Sway щодо  елементів  оформлення,  потрібних  для  вашого  вмісту,  надавати  спільний доступ до вже готових презентацій Sway в Інтернеті.

6. Тестування,  анкети  в  Microsoft  Forms.  У  Microsoft  Forms  створюють  тести, опитування, анкети й переглядають їх результати. Створюючи  форму або тест, маємо  можливість  запрошувати  інших  користувачів.  Відповіді  на  неї  можна дати  в  будь-якому  браузері,  або  навіть  на  мобільному  пристрої.  Отримавши результати, скористаємося наявними вбудованими засобами аналітики, для оцінки відповідей.  Результати  тестів  легко  експортуються  до  програми  Excel  для додаткового аналізу й сортування.

7. Спільні  завдання  в  Microsoft  Planner.  Ця веб-програма  Microsoft  Planner служить  для  об'єднання  команд,  завдань,  документів  і  розмов,  щоб  ефективніше здійснити планування та співпрацю.

 Упровадження технологій навчання з Офісом 365 сприяє підвищенню освітнього рівня ДУЕТ.

Для забезпечення доступу студентів і викладачів  до ліцензійних інтегрованих середовищ розробки та інструментів колективної роботи для навчання програмування  було   укладено договір з компанією JetBrains на повний пакет їх продуктів (16 програм), до якого входять різні IDE, розширення для покращеного пошуку помилок та оптимізації коду.

Одні з найвідоміших продуктів:

IntelliJ IDEA - розумне середовище розробки для Java та інших мов;
Rider на розробку під .NET;
PyCharm для Python та Django;
WebStorm спрямована на JavaScript;
CLion - розумна крос-платформна IDE для C/C++;
DataSpell - професійна IDE для фахівців з Data Science.

Це досить надійні та багатофункціональні IDE, що спрощують, покращують та прискорюють програмування. А такі розширення для Visual Studio як ReSharper для .Net та С++  допомагають студентам працювати продуктивніше, аналізуючи код, виправляючи його, інтелектуально доповнюючи та надаючи безпечні рефакторинги.

Інструмент для парного програмування Code With Me дозволяє розробникам запрошувати гостей до себе в IDE, разом досліджувати проблеми, переглядати код, займатися програмуванням та ефективно співпрацювати у режимі реального часу. Він забезпечує підтримку аудіо/відео та чатів поряд зі звичайними функціями продуктів JetBrains, такими як автозавершення, інтелектуальна навігація, налагодження та навіть доступ до терміналу, доступний для гостей. Функціональність пропонується із наскрізним шифруванням.

Це дозволяє викладачу поділитися відкритим проектом у IDE з іншими, показати та пояснити свій код студентам, а також працювати над ним разом у режимі реального часу.

Впроваджені в навчальний процес ліцензійні програмні інструменти і сервіси допомагають   надавати студентам високоякісні освітні послуги у галузі новітніх інформаційних технологій   з метою набуття професійних знань і навичок. 

13.04.2022
CONTACTS: Medichna street 16, Kryvyi Rih, Ukraine duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
SELECTION COMMITTEE: Liberation Square 2, Kryvyi Rih, Ukraine vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2024 ©