Проєкт Research4Life продовжив для України безплатний доступ до своїх ресурсів на 2025 рік

Проєкт Research4Life продовжив для України  безплатний доступ до своїх ресурсів на 2025 рік

Міністерство освіти і науки України активно співпрацює з командою проєкту Research4Life щодо надання закладам вищої освіти і науковим установам України безплатного доступу до електронних баз даних та колекцій наукової літератури провідних видавництв.

З січня 2023 року Україна має право на доступ до повнотекстових електронних ресурсів на порталі Research4Life як країна Групи А (вільний доступ), що триватиме до кінця 2025 року.

Такі потужні видавництва як Royal Society of Chemistry, Nature, Wiley, Elsevier, Wolters Kluwer, Edinburgh University Press, Oxford University Press, Taylor & Francis, De Gruyter, IOP, SAGE, Cambridge University Press, Emerald, BioOne, IOS Press та ін. виявили бажання підтримати Україну у цей нелегкий час.

Наразі маємо доступ до величезної кількості видань через платформу Research4Life. 

Це майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних доступні для фахівців закладів вищої освіти та наукових установ України.

Переглянути перелік доступних публікацій можна, обравши країну та категорію установи.

Research4Life – найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців.

Увесь контент платформи складається з п'яти колекцій:

Hinari – колекція, яка об'єднує дослідження в галузі охорони здоров'я

AGORA – колекція, яка об'єднує дослідження в галузі сільського господарства

OARE – колекція, яка включає дослідження з екології, географії, енергетики та ін.

ARDI – колекція, що об'єднує дослідження про наукові розробки та інновації

GOALI – колекція, яка об'єднує дослідження в галузі права та суспільних наук, включаючи політичні науки, економіку, філософію, історію та ін.

Протягом 2024 року до проєкту Research4Life приєдналися нові партнери: 

Edinburgh University Press (EUP) – наукове видавництво, яке спеціалізується на публікаціях книг та журналів з гуманітарних та соціальних наук. Відтепер ЗВО та наукові установи України мають доступ до 62 видань цього видавництва через платформу Research4Life.

American Physical Society, яке надає доступ до 35 журналів і є джерелом рецензованих досліджень, докладних статей, актуальних новин і  коментарів про фізику та її місце у світі.

World Intellectual Property Organization включає 166 книг з інтелектуальної власності – від річних звітів, економічних досліджень і статистичних аналізів до загальних та практичних посібників і вступних оглядів.

Centre pour la Communication Scientifique Directe відкрив через платформу Research4Life базу даних HAL, яка наразі містить понад 1 млн наукових статей з питань відкритої науки.

Використання ресурсу вимагає обов'язкового дотримання наступних умов:

Не дозволяється поширювати та/або передавати третім особам логін/пароль доступу до ресурсу.

Повні тексти документів (статті, книги, розділи тощо) можуть бути роздруковані або збережені тільки для особистого використання з навчальною та дослідницькою метою.

Не дозволяється систематичне завантаження документів або результатів пошуку, зокрема з використанням роботів. У разі недотримання вимог цього пункту, доступ до ресурсу буде припинено для усієї установи.

Не дозволяються передавати документи третім особам ні в електронному, ні в друкованому вигляді.

Не дозволяється комерційне використання результатів досліджень.

Щоб отримати логін і пароль для роботи з ресурсом, а також у разі виникнення питань щодо роботи з ресурсом, зв'яжіться з бібліотекарем.


Бібліотека ДУЕТ

09.09.2024
ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична, 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Захисників України, 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Про сайт Конфіденційність Доступність Cookies
Copyright 2024 ©