Кафедра обліку і оподаткування навчально-наукового економічного інституту Державного університету економіки і технологій продовжує активно працювати над вдосконаленням якості освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 071 Облік і оподаткування.
18 травня 2023 року відбулось обговорення змін до освітньо-професійних програм «Облік і оподаткування» за спеціальністю 071 Облік і оподаткування на початковому рівні (короткий цикл), на першому (бакалаврському) та на другому (магістерському) рівнях вищої освіти.
Зустріч проходила в змішаному форматі (дистанційно та очно) за сприянням Сектору ліцензування та акредитації Центру менеджменту якості освіти Державного університету економіки і технологій (пл. Визволення 2, ауд.17 та на базі платформи ZOOM). Модерувала зустріч Наталія СЕРГЄЄВА, керівник Сектору ліцензування та акредитації.
На зустрічі були присутні:
Науково-педагогічні працівники:
Руденко Олена - в.о. зав. кафедри обліку і оподаткування, кандидат економічних наук, доцент, гарант освітньо-професійної програми підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти.
Дутчак Руслан – в. о директора навчально-наукового економічного інституту, практик-професіонал.
Кондратюк Ольга- доцент кафедри обліку і оподаткування, кандидат економічних наук, гарант освітньо-професійної програми підготовки здобувачів вищої освіти на початковому рівні (короткий цикл) вищої освіти.
Внутрішні експерти – здобувачі вищої освіти:
Стеценко Олег - здобувач 4 курсу, ОС «Бакалавр».
Шаповал Єлизавета - здобувачка 4 курсу, ОС «Бакалавр».
Білякова Анастасія - здобувачка 3 курсу, ОС «Бакалавр».
Дарина Ведміцька - здобувачка 3 курсу, ОС «Бакалавр»
Шевченко Єлизавета - здобувачка 1 курсу, ОС «Магістр».
Тимченко Олексій - здобувач 2 курсу, ОС «Молодший бакалавр».
Колесник Данило - здобувач 2 курсу, ОС «Молодший бакалавр».
Аліна Скиба - здобувачка 2 курсу, ОС «Молодший бакалавр».
Діана Фасій - здобувачка 2 курсу, ОС «Молодший бакалавр».
Освітньо-професійні програми спрямовані на підготовку фахівців з обліку і оподаткування, здатних розв'язувати спецiалiзованi завдання та прикладнi проблеми (для молодшого бакалавра), складні спецiалiзованi завдання та прикладнi проблеми (для бакалавра) у сферi облiку, аналiзу, контролю, оподаткування з вмiнням застосовувати iнформацiйнi технологii у професiйнiй дiяльностi.
Практична підготовка є однією з переваг освітніх програм.
В результаті обговорення запропоновано більше дисциплін або більше годин для існуючих дисциплін для більшого поглиблення практичних цифрових навичок та оволодіння інформаційними системами.
Сектор ліцензування та акредитації висловлює вдячність всім учасникам обговорення за змістовну роботу.